Termalica - Bruk-Bet Nieciecza KS

Aktualnosci

G.Kasprzik i S.Olszar w Termalice Bruk-Becie

   Odslon: 5777      Dodano: lm      Zródło: inf. własna

Do drużyny Termaliki Bruk-Betu dołączyli kolejni zawodnicy. Tym razem zarząd klubu z Panią Prezes Danutą Witkowską na czele pozyskał dwóch doświadczonych zawodników. Są nimi występujący w poprzednim sezonie w Flocie Świnoujście Grzegorz Kasprzik i Sebastian Olszar.

 

Grzegorz Kasprzik to niespełna trzydziestoletni bramkarz. Piłkarską karierę rozpoczął w Przyszłości Ciochowice. Później występował w Piaście Gliwice i Lechu Poznań. W tych klubach rozegrał 46 spotkań w ekstraklasie. W barwach poznańskiej drużyny zagrał w trzech meczach Ligi Europy. Zdobył też Superpuchar Polski. W poprzednim sezonie Kasprzik był zawodnikiem Floty Świnoujście.

 

Sebastian Olszar to trzydziestojednoletni ofensywny pomocnik. Pochodzi z Cieszyna. Do tej pory występował w Beskidzie Skoczów, BBTS Bielsko-Biała, Górniku Zabrze, VfB Admira Wacker Mödling (Austria), Portsmouth FC (Anglia), Coventry City FC (Anglia), Polonii Warszawa, Zagłębiu Sosnowiec, Piaście Gliwice, Ruchu Chorzów. W ostatnim sezonie występował w Flocie Świnoujście. W polskiej ekstraklasie rozegrał 115 meczów, zdobył w nich 17 goli.

 
Wszelkie prawa zastrzeżone, copyrights © 2012