Termalica - Bruk-Bet Nieciecza KS

Aktualnosci

Wszyscy czekaj± na debiut

   Odslon: 12527      Dodano: rp      Zródło: inf. własna

 Ten dzień już przechodzi do historii polskiego futbolu, ale przede wszystkim Termaliki Bruk-Betu Nieciecza.  Dzi¶ (g.18) oficjalny debiut w ekstraklasie "Słoników". Ich rywalem w Gliwicach będzie Piast.

 

Przed tym wydarzeniem w Termalice Bruk-Becie wielka mobilizacja. Zawodnicy s± ¶wiadomi trudnego zadania, jakie ich czeka. Nie chc± zawie¶ć. – Chcemy pokazać, wszystkim, którzy widz± nas na ostatnim miejscu w tabeli, że tak  nie będzie. Bardzo się cieszymy na występy w ekstraklasie. W drużynie jest sporo piłkarzy, którzy do niej wracaj±. Podobnie jest ze mn±. Każdemu nie brakuje motywacji. Czeka na wspinaczka na Himalaje. Nie będzie to droga usłana różami – mówi trener beniaminka ekstraklasy Piotr Mandrysz.

 

Szkoleniowiec przekonuje, że jego podopieczni z niecierpliwo¶ci± czekaj± na spotkanie w Gliwicach. – Chc± rozpocz±ć sezon się i poczuć tę ekstraklasę.  Zagramy na ładnym stadionie, który też powstał po historycznym awansie Piasta na najwyższy szczebel rozgrywek. Co do samej drużyny z Gliwic to mamy z ni± trochę kłopotu. Po zakończeniu ostatniego sezonu doszło w niej do rewolucji. Jej ostatnia gra kontrolna odbyła się przy zamkniętych trybunach. Mimo najszczerszych chęci nie zdobyli¶my materiału z niej. Najważniejsze jest to jak zagramy. Jeżeli zaprezentujemy swój poziom to mam nadzieję, że w tym historycznym spotkaniu zdobędziemy punkty - mówi opiekun beniaminka.
Wszelkie prawa zastrzeżone, copyrights © 2012