Termalica - Bruk-Bet Nieciecza KS

Aktualnosci

Aplikacja T-Mobile Stats już dostępna

   Odslon: 10772      Dodano: rp      Zródło: inf. własna/informacja prasowa

 

Już od pierwszej kolejki rozpoczętego dzi¶ sezonu Ekstraklasy na kibiców rozgrywek czeka kolejna nowo¶ć. Dzięki aplikacji mobilnej stworzonej we współpracy T-Mobile, Partnera Technologicznego Ekstraklasy i Ekstraklasy S.A. kibice będ± mogli na żywo ¶ledzić pogłębione statystyki meczowe i dzielić się nimi ze znajomymi. Aplikacja jest bezpłatna dla użytkowników wszystkich sieci komórkowych.

Aplikacja T-Mobile Stats to odpowiedĽ na potrzeby kibiców, którzy coraz czę¶ciej poza tradycyjnym ogl±daniem spotkań Ekstraklasy równolegle poszukuj± statystyk meczowych. Dzięki T-Mobile Stats będ± mieli oni dostęp nie tylko do podstawowych danych ze spotkań Ekstraklasy, jak oddane strzały czy procent posiadania piłki przez drużynę, ale także do pogłębionych statystyk dostępnych do tej pory wył±cznie dla sztabów trenerskich klubów Ekstraklasy. W¶ród nich będzie się można dowiedzieć się między innymi jak± stref± boiska atakuje drużyna, w której strefie odbiera piłkę i jak daleko od własnej bramki to robi. Jak również zobaczyć liczbę podań wymienianych między zawodnikami, a także czy s± to podania do tyłu, do przodu czy w poprzek boiska.

Użytkownicy aplikacji T-Mobile Stats mog± również typować zwycięzcę meczu, a także zobaczyć jak rozkładaj± się procentowe szanse na zwycięstwo według ich głosów.

Co bardzo istotne wszystkie informacje i statystyki zawarte w aplikacji można udostępnić  na portalach społeczno¶ciowych (Facebook, Twitter).

 

Aplikacja jest jednym z kilku narzędzi oferowanych kibicom w ramach projektu T-Mobile Stats. Pozostałe to: wzbogaconych o pogłębione statystyki kilkadziesi±t grafik telewizyjnych emitowanych przy okazji każdego meczu Ekstraklasy oraz statystyczne centrum meczowe na oficjalnej stronie rozgrywek Ekstraklasa.org.  


 

Aplikację T-Mobile Stats w wersji beta można pobrać bezpłatnie, bez względu na sieć komórkow± z jakiej się korzysta: T-Mobile Stats w Google Play, T-Mobile Stats w App Store

 

 
Wszelkie prawa zastrzeżone, copyrights © 2012